HAZZ HAKKINDA

HAZZ MARKASI
 
En mükemmel çikolata deneyimi için..
 
Bizim için çikolata lüks bir tüketim maddesi olmasından öte haz dolu bir aşktır. Lüks ise müşterilerimize koşulsuz şartsız verdiğimiz tutkumuzdur.  Ham madde seçiminden lezzet koleksiyonlarının hazırlanmasına, ambalajların tasarımından paketlerin hazırlanmasına, koleksiyon konseptinin oluşturulmasından görsel sunumların şekillenmesine kadar tüm detaylar deneyim sahibi, heyecanlı, araştırmacı ve en önemlisi idealleri olan vizyon sahibi bir ekip tarafından hazırlanmaktadır.
 
Bizim ürettiğimiz çikolataların diğer çikolatalardan ayıran temel özelliklerden biri kullandığımız çikolatanın kalitesi diğeri ise el yapımı olmasıdır. Çikolata sektörü içindeki herkesin çok iyi bildiği gibi el yapımı çikolatanın lezzetini hiç bir seri üretim verememektedir. El yapımı çikolatada, çikolatayla çalışan ustanın hayal gücü, tecrübesi, bilgisi, el emeği ve göz nuru bulunur. Biz işin en başından doğru ekibi oluşturmanın işin kalbi olduğuna inanıyoruz.  Bu bağlamda, sektörde alanında en başarılı ve en genç çikolata ustaları ile çalışıyoruz. Hazz müşterilerinin sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak için lezzet tavizi vermeden devamlı olarak hünerli ellerden çıkmış tatlarımızı sunuyoruz.  Hazz çikolata uzmanları tarafından oluşturulan özel lezzet formülleri ile kullanılan hammaddelerin yüksek kalitesi siz değerli müşterilerimize mükemmel çikolata deneyimleri yaşatmamızın sırrını oluşturuyor.
 
Çikolata ve çikolatalı kaplı tüm ürünlerimizde, dış kaynak hammadde tedarik ortağımız 150 yılı aşkın süredir dünyanın en kaliteli çekirdeklerinden kakao ve çikolata üreten, global birçok seçkin markanın ortak seçimi Belçika çikolatası kuvertürlerini tercih ediyoruz.
 
Hazz olarak, tüm çikolata hammaddemizi Belçika'dan ithal etmekteyiz. En üst kaliteli Belçika çikolatasının Türkiye’de gerçek yansıması olan Hazz,  birçok saygın kurum ve kuruluşun hediye çözüm ortağı pozisyonunu kazanmıştır.
 
Çikolata ürünlerimiz steril bir ortamda, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, en son üretim teknikleri kullanılarak özenle imal edilmektedir.